Policja odkryła laboratorium narkotykowe w garażu 29-latka

Policja odkryła laboratorium narkotykowe w garażu 29-latka

29-letni mieszkaniec Czeladzi wpadł w pułapkę policyjną, gdy śledczy odnaleźli w jego posiadaniu olbrzymie ilości nielegalnych substancji. Policjanci szybko zlokalizowali miejsce, gdzie mężczyzna prowadził swoją nielegalną działalność.

Podczas prowadzonego śledztwa, służby mundurowe zidentyfikowały 29-latka jako potencjalnego posiadacza narkotyków. Ich podejrzenia skupiły się na jednym z budynków w Czeladzi – miejscu zamieszkania mężczyzny. W trakcie obserwacji, na ulicach miasta dostrzegli samochód, którego kierowca pasował do wcześniej zdobytych informacji o wyglądzie sprawcy.

Spotkanie z policją przyszło jako szok dla mężczyzny, co było widoczne na podstawie jego nerwowego zachowania. Przeszukiwanie jego mieszkania i garażu potwierdziło podejrzenia policji – ujawniono tam ponad 1500 porcji amfetaminy i marihuany, gotowych do dystrybucji. Informacje o znalezisku zostały przekazane przez komendę policji w Będzinie.

Podczas przeszukania, znalezione zostało również ponad 5 tysięcy złotych w gotówce, które mężczyzna trzymał w swoim domu. Zebrane dowody pozwoliły na postawienia mu zarzutów posiadania i prawdopodobnego handlu nielegalnymi substancjami.

Prokurator zdecydował o objęciu mężczyzny dozorem policyjnym. W wyniku jego nielegalnej działalności, grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.