Nabywcy mieszkań komunalnych w Czeladzi dostaną klucze do 287 lokali

Nabywcy mieszkań komunalnych w Czeladzi dostaną klucze do 287 lokali

Miasto Czeladź jest obecnie miejscem aktywnej budowy nowych 287 mieszkań komunalnych. Prace te są prowadzone w okolicy ulicy Hallera, gdzie obecnie ma miejsce pierwszy etap tego ambitnego projektu. Zgodnie z planem, proces budowy przebiega płynnie i efektywnie. Władze miasta udostępniły niedawno społeczności informacje na temat wyglądu gotowych mieszkań, które zostaną dostarczone przyszłym najemcom w pełni wyposażonym stanie.

Możliwość dostarczenia mieszkań w pełni wyposażonych wynika z faktu, że władze Czeladzi skorzystały z możliwości zobaczenia, jak prezentują się gotowe mieszkania identyczne z tymi, które są obecnie budowane w tym mieście. Te same mieszkania można znaleźć w innej lokalizacji, a za ich realizację odpowiada także firma Dombud. W ten sposób miasto zapewnia, że nowo wybudowane mieszkania będą dokładnie takie same jak te już istniejące.

Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi, podkreślił, że miał okazję odwiedzić gotowy budynek z prawie ukończonymi mieszkaniami i miejscami garażowymi. Zaznaczył, że nowe mieszkania będą miały w standardzie wszystko oprócz mebli.