Aplikacja M2GOinfo – czym właściwie jest?

Aplikacja M2GOinfo – czym właściwie jest?

Nowoczesna, wygodna w użytkowaniu, zaprojektowana z troską o najmniejszy szczegół. Tak można pokrótce opisać M2GOinfo – nową aplikację, którą uruchomiła metropolia. To nowoczesne narzędzie dla osób, które zarówno sporadycznie, jak też regularnie poruszają się autobusami, w tym linii miejskich. Dane, która aplikacja udostępnia, aktualizują się w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik aplikacji zna aktualne położenie danego autobusu. Ułatwia to podróż, jej planowanie, ale również daje realny pogląd na ewentualny czas oczekiwania na dane połączenie. Dzięki temu lepiej można dobrać trasę podróży, by zaoszczędzić cenny czas i bez problemu dostać się w wyznaczone miejsce.

Możliwość personalizacji aplikacji

Aplikacja pokazuje nie tylko aktualną lokalizację prawie 1.5 tysiąca autobusów, tramwajów i trolejbusów. Co więcej, można ją spersonalizować. Wtedy wyświetla tylko wybranie linie komunikacji miejskiej. W aplikacji można także wybrać ulubione przystanki i trasy. Dzięki takim opcjom, wiele osób będzie mogło poruszać się po miastach w znacznie szybszym tempie. Z drugiej strony, możliwość wygodnego podróżowania komunikacją miejską być może zachęci większą liczbę osób do korzystania z jej usług. To z kolei pomoże w pewnym stopniu rozładować ruch na drogach. Szczególnie w godzinach szczytu, gdy szereg dróg jest zakorkowanych, a czas podróży znacznie się wydłuża.

Zaplanuj swoją podróż dzięki aplikacji

To dodatkowa funkcja. Podstawowe dane, które należy wpisać w aplikacji, to przystanek początkowy oraz końcowy. Dzięki temu, iż można wpisać także godzinę, o której chce się dotrzeć we wskazane miejsce, aplikacja dobierze takie linie komunikacji miejskiej, które zapewnią szybki transport. Można uzyskać także czas na temat przesiadek, czy ewentualnego czasu oczekiwania na następne połączenie. W aplikacji dostępne będą także informacje, które dotyczą remontów, zmian w rozkładzie jazdy, czy objazdów. Tak wielofunkcyjne narzędzie z pewnością znajdzie szereg miłośników, w szczególności w dobie cyfryzacji, dostępu do informacji oraz coraz większej liczby osób, które przyzwyczajone są do korzystania z różnych aplikacji. W szczególności tych, które tak naprawdę ułatwiają życie.