Dni Czeladzi już za nami – cóż to była za impreza

Dni Czeladzi już za nami – cóż to była za impreza

W ostatni weekend sierpnia, w Parku Grabek zorganizowano dni Czeladzi. Impreza odbywała się 28 oraz 29 sierpnia. Dla fanów muzyki był to istny festiwal. Pierwszego dnia, czyli w sobotę, na scenie gościli Brathanki i Nocny Kochanek. Gwiazdą niedzielnych występów był kultowy zespół Kult. Dla uczestników imprezy odbył się także występ kabaretów. W końcu śmiech to zdrowie.

Wyjątkowe wydarzenie w Czeladzi

Dni Czeladzi 2021 to tak naprawdę jedna z nielicznych imprez w tym roku, która odbyła się w tych okolicach. Dlatego miasto zaprosiło tak samo czeladzian, jak również mieszkańców okolicznych miejscowości. Wspólnie mogli bawić się przy dźwiękach muzyki, czy ocierać łzy śmiechu podczas kabaretowych występów.

Była to pierwsza, tak duża, masowa impreza przy amfiteatrze. Z uwagi, iż zeszłoroczne dni Czeladzi zostały odwołane, miasto postarało się o to, aby w tym roku wystąpili artyści, których zaproszono w 2020 roku.

Doskonała organizacja imprezy

Władze miasta stanęły na wysokości zadania. Przygotowały imprezę na najwyższym poziomie. To pozwoliło uczestnikom wydarzenia na bezpieczne, ale również beztroskie przeżycie tych ostatnich dni sierpnia. Także pożegnanie lata z pewnością na długi czas zapadnie w pamięci.