Chorzów znowu gospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów? Oficjalne potwierdzenie już wkrótce

Chorzów znowu gospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów? Oficjalne potwierdzenie już wkrótce

Od końca 2023 roku dzielą nas już jedynie trzy tygodnie. Pytanie, które dręczy miłośników muzyki, brzmi: czy tradycyjna impreza Sylwestrowa Moc Przebojów znowu odbędzie się na Polach Marsowych przy Stadionie Śląskim, tak jak to miało miejsce rok wcześniej? Choć oficjalne oświadczenie na ten temat ma zostać wydane tylko za kilka dni, już teraz jest pewne, że niektóre gwiazdy muzyczne planują świętować ostatni wieczór tego roku właśnie w Chorzowie.

Sylwestrowa Moc Przebojów to inicjatywa telewizji Polsat, która cieszy się wielkim uznaniem i gromadzi liczne grono wiernych fanów. Do tej pory odbyło się już 17 edycji tej imponującej imprezy, z czego aż siedem razy miała miejsce na Śląsku. Wygląda na to, że ta tradycja ma szansę się utrzymać.

Choć oficjalne potwierdzenie lokalizacji najbliższej edycji Sylwestrowej Mocy Przebojów ma zostać podane do wiadomości publicznej dopiero w nadchodzącym tygodniu, już teraz wiemy, że pojawią się tu kolejne gwiazdy muzyczne. Niektóre z nich nawet już oficjalnie zapowiedziały swój udział. Na liście uczestników znajduje się między innymi Doda – artystka, która po bardzo intensywnym roku ma zamiar świętować Sylwestra na Śląsku. W ostatnich miesiącach dała o sobie znać poprzez udział w reality show „Doda. Dream Show” emitowanym na antenie Polsatu, gdzie mogliśmy obserwować jej przygotowania do serii koncertów pod nazwą „Aquaria Tour”.