Brutalne pobicie mieszkańca Będzina na ulicy 11 Listopada – sprawcy szybko zatrzymani

Brutalne pobicie mieszkańca Będzina na ulicy 11 Listopada – sprawcy szybko zatrzymani

Powyższe wydarzenia miały miejsce w ostatni weekend, kiedy to w Będzinie na ulicy 11 Listopada zaatakowano jednego z mieszkańców. Mężczyzna padł ofiarą brutalnej napaści, podczas której został uderzony butelką w głowę od tyłu. W wyniku doznanych obrażeń stracił on przytomność.

Chwilę po zdarzeniu na miejscu pojawiła się policja, która natknęła się na rannego mężczyznę leżącego na chodniku. Poszkodowany miał widoczne urazy głowy. Funkcjonariusze podjęli natychmiastowe działania, udzielając mu niezbędnej pomocy i wezwali służby medyczne. Zespół ratownictwa medycznego niezwłocznie przetransportował pokrzywdzonego do najbliższego szpitala.

Dzięki szybkim działaniom, policjanci byli w stanie ustalić szczegóły napaści. Okazało się, że sprawcami brutalnego pobicia byli dwaj młodzi mężczyźni, którzy niespodziewanie zaatakowali ofiarę od tyłu, rozbijając jej butelkę na głowie. Po dokonanym czynie sprawcy oddalili się, zmierzając w stronę centrum miasta. Jednak dzięki zarejestrowanym przez monitoring obrazom, udało się szybko zidentyfikować i zatrzymać obu agresorów. Byli to mieszkańcy Sosnowca, w wieku 27 i 29 lat, którzy usłyszeli zarzuty związane z pobicie. Teraz ich dalszy los leży w rękach wymiaru sprawiedliwości.