Wielki sukces autorski na Targach Książki w Katowicach

Wielki sukces autorski na Targach Książki w Katowicach

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się autografy Natalii de Barbaro, Agaty Stoli oraz Roberta Kowalczyka, których czytelnicy tłumnie oczekiwali, niekiedy nawet godzinę. To właśnie ich najnowsze bestsellery – „Czuła przewodniczka”, „Przędza” oraz „Sztuka bycia razem”, wydane przez Wydawnictwo Agora, przyciągnęły rzeszę fanów podczas Targów Książki w Katowicach.

Agata Stola, osoba ze specjalizacją w psychoterapii i seksuologii, a także dr Robert Kowalczyk, ekspert od psychologii i seksuologii, są założycielami Instytutu Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej o nazwie SPLOT. Współtworząc swoją książkę z Dawidem Krawczykiem, znanym dziennikarzem, stworzyli pomocnicze źródło informacji. Jak podkreśla Agata Stola, celem książki jest nauka sztuki bycia razem, tak aby wizyta u specjalistów nie była koniecznością.

Dr Robert Kowalczyk zwraca uwagę na fakt, że wiele współczesnych rodzin boryka się z problemami w relacjach między sobą. Ta problematyka nabrała szczególnie na sile w okresie lockdownu, wynikłego z pandemii koronawirusa. Izolacja w domach doprowadzała do częstych sytuacji kryzysowych między parami, które nie potrafiły wytrzymać ze sobą w zamknięciu.