Kuchenne rewolucje w Czeladzi

Kuchenne rewolucje w Czeladzi

Kuchenne rewolucje zna prawie każdy. Tym razem Magda Gessler odwiedziła jedną z restauracji w naszym mieście. Jak podkreślała na swoim instagramie, nie było to łatwe zadanie. Czy pomoc czeladzkiej restauracji zakończyła się sukcesem? I co działo się podczas emisji? Sprawdzamy!

Restauracja Dobre Jadło

W Czeladzi znajduje się restaurację Dobre Jadło. Restauracja prowadzona jest prze 51-letnią Małgorzatę i 59-letniego Marka. Do założenia własnego biznesu właścicieli namówił ich znajomy. Jak podkreśla właściciel, był przekonany, że wszystko pójdzie dobrze. Dodaje również, że stara się zadbać o lokal, najlepiej jak potrafi. Jednak rezultatów nie ma. Stoliki świecą pustkami. Nie pomaga również fakt, że właścicielka na co dzień mieszka w Opolu. W takiej sytuacji ostatnia deska ratunku to pomoc Magdy Gessler.

Jakie zmiany zaszły w restauracji?

Podczas Kuchennych Rewolucji zmieniło się dosłownie wszystko. Na ścianach pojawiły się różne odcienie szarości oraz zdjęcia niezbędnych przedmiotów w kuchni. Tym samym wystrój lokalu ma nawiązywać do stylizacji kuchni, a jednocześnie kojarzyć się z czymś domowym i swojskim. Przy okazji zmian na stołach pojawia się elegancka zastawa. Jak określiła Magda Gessler, samo menu ma być proste i zasadnicze. Od teraz w restauracji można zjeść śledź, ziemniaki w mundurkach, gzik, sos z majonezu, gęstej, kwaśnej śmietany, jabłek i cebuli, mus z ziemniaków i kiszonych ogórków, placki ziemniaczane i gulasz węgierski. Restauracja dostał nową nazwę Bistro Prosta Kuchnia.

Ostateczny werdykt

Znana restauratorka wróciła po czterech tygodni do Czeladzi. Podkreśliła, że właściciele mają znakomite kucharki. Ostatecznie była zadowolona z kuchni i z serwowanych posiłków. Można zatem śmiało powiedzieć, że metamorfoza się udała! Od teraz restauracja działa dalej i zaprasza gości do odwiedzin. Każdy chętny może udać się i skosztować dania, które wymyśliła Magda Gessler. Jak wynika z internetowych opinii, warto zajrzeć do tego miejsca na chwilę relaksu i pyszny obiad.